About Us

22Bet logowanie tylko w kilku krokach

22bet to strona bookmacherska, która została założona dopiero w 2018 roku, ale już cieszy się popularnością w wielu krajach Europy, a szczególnie w Polsce. Oferuje wielką ilość różnych zakładów sportowych, na takie popularne dyscypliny jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, baseball i inne. Żeby móc w pełni korzystać ze wszystkich prezentowanych usług, należy przeprowadzić 22Bet logowanie, które zajmie tylko kilka minut, ponieważ jest ono bardzo proste i nie powinno wyniknąć z nim żadnych problemów. Istnieje 2 sposoby rejestracji: przez e-mail oraz szybka rejestracja. Różnica polega na tym, że po zakończeniu procedery rejestracji przez e-mail wymagana jest obowiązkowa weryfikacja wprowadzonych danych osobowych poprzez wysłanie zdjęcia dokumentu prawnego. Przy szybkiej rejestracji takiej weryfikacji nie ma. Warto pamiętać, że logowanie na stronie bookmacherskiej 22bet jest dostępne tylko dla tych osób, które są pełnoletnie (ukończyły 18 lat). Wszystkie dane osobiste należy wypełniać poprawnie zgodnie z rzeczywistością, ponieważ w przeciwnym przypadku przy weryfikacji konta poprzez sprawdzanie dokumentów wykryte błędy mogą skutkować złą rejestracją.

Jak wygląda procedura rejestracji?

Tak więc, żeby założyć konto, należy dokonać następujących czynności:

  • Otworzyć aplikację mobilną lub stronę internetową 22Bet na komputerze.
  • Nacisnąć przycisk "Rejestracja".
  • Wypełnić formularz rejestracyjny – wpisać wszystkie niezbędne informacje – dane osobiste takie jak imię, nazwisko, data urodzenia, numer telefonu oraz adres. Również należy wpisać kraj i walutę.
  • Wprowadzić swój adres e-mail.
  • Utworzyć login i hasło.
  • Aktywować konto przez e-mail, który był wcześniej wprowadzony.
  • Zweryfikować tożsamość przez wysłanie zdjęcia dokumentu (może być dowód osobisty albo prawo jazdy), jeżeli wybrany jest sposób rejestracji przez e-mail. Szybka rejestracja przeprowadza się bez weryfikacji.
  • Po weryfikacji konta, rejestracja jest zakończona i platforma 22bet staje się dostępna do użytkowania!
Przed zatwierdzeniem formularza rejestracyjnego, rekomenduje się rzetelnie sprawdzanie wszystkiej informacji, żeby uniknąć błędów. Jeżeli wszystkie dane były wprowadzone w prawidłowy sposób, wtedy próba 22bet logowania jest udana i można cieszyć się wszystkimi dostępnymi usługami na stronie bookmacherskiej.